• BLACK WEEK
  • Napedy i automatyka-pol
  • Piloty-pol
  • Silniki do rolet
  • Domofony
Strona główna » Aktualności » SOMFY Connexoon - pierwszy krok do inteligentnego domu
PolskiAngielski

SOMFY Connexoon - pierwszy krok do inteligentnego domu

Data dodania: 25-01-2017Wyświetleń: 2029


SOMFY Connexoon to nowe, inteligentne rozwiązanie, które umożliwia zdalne – za pomocą aplikacji na telefonie lub tablecie – sterowanie wybranymi urządzeniami w naszych domach: bramą, roletami okiennymi albo tarasowymi markizami i pergolami. Nowe smart-rozwiązanie przeznaczone jest dla użytkowników, którzy chcą rozpocząć swoja przygodę z inteligentnym domem. Produkt ma stanowić dla nich pierwszy krok w tym kierunku. Dla użytkowników wymagających bardziej zaawansowanych rozwiązań przeznaczony jest inny flagowy produkt Somfy – Tahoma.
 
Somfy Connexoon

Connexoon to urządzenie, które zawiera w sobie wybrane przez klienta, podstawowe funkcje domu inteligentnego. Klienci mogą sami zdecydować, którym sprzętem chcą sterować zdalnie, bez konieczności nabywania całego systemu domu inteligentnego.  Connexoon pozwala na wypróbowanie, jak w praktyce działają elementy domu inteligentnego. Być może w przyszłości wielu z tych klientów, którzy zdecydują się na to proste rozwiązanie, skusi się na zakup bardziej zaawansowanej TaHomy. Connexoon dostępny jest w trzech wersjach: Terrace, Window i Access.

Pierwszy z produktów dedykowany jest do obsługi urządzeń tarasowych, takich jak markizy czy pergole. – Po podpięciu go do Internetu i skonfigurowaniu ze ściągniętą na smartfona aplikacją, użytkownik może sprawdzić jednym kliknięciem stan urządzeń na tarasie i zdalnie nimi sterować. 

Druga wersja, Connexoon Window, przeznaczona jest do obsługi okien wyposażonych w rolety i zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne. To rozwiązanie umożliwia np. zamknięcie wszystkich rolet i aktywowanie alarmu za pomocą jednego kliknięcia w smarftonie, a także zdalnie sprawdzenie stanu położenia osłon okiennych.

Z kolei Connexoon Access pozwala nawet na odległość sterować bramami wjazdowymi oraz garażowymi. – Dodatkowo dzięki funkcji geolokalizacji, brama może otwierać się samoczynnie po podjechaniu przed nią i zamykać po wjeździe na posesję lub do garażu.

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności

Zamówienia

Wyceny, zamówienia,
pomoc w doborze
produktów:
54 429 66 10
600 100 058

Nasze atuty

  • - 26 lat doświadczenia
  • - fachowe doradztwo
  • - atrakcyjne ceny
  • - kompleksowa obsługa gwarancji i reklamacji
  • - dedykowana telefoniczna pomoc techniczna dla naszych klientów

Bezpieczne zakupy

Rzetelny regulamin - certyfikat dla sklepu www.napedy.net

Płatności online

Szybkie płatności internetowe Przelewy 24

Wysyłka & tracking

Paczkomaty inpost
GLS
DPD
FEDEX

Opinia o produkcie

Porządny produkt za rozsądną cenę.
Ocena produktu 5/5

Wyszukiwane frazy